Počet zobrazení stránky

středa 3. září 2014

Multikulturalismem proti islámu

Všimli jste si kolikrát názvy spíše skrývají skutečný význam nějaké věci nebo jevu? Já se tím trochu bavím. Už dříve jsem rád upozorňoval, že se například stranické diktatury rády označovaly jako demokratické republiky ačkoli nebyly ani demokratické ani republiky v původních významech těchto slov. Teď se něco podobného stává s multikulturalismem. Dnes se tímto názvem nazývá něco, co fakticky existovat nemůže - soužití mnoha kultur s rozdílnými hodnotovými i právními systémy v jednom státě.

Ve skutečnosti jsou ale tyto systémy jen dva - evropský právní systém a šaría. Představitelé žádné jině kultury než islámské také nechtějí žít v Evropě uvnitř státu v dokonale izolované paralelní společnosti.

Tento paradox má důsledky. Zatímco z tábora mulitikulturalistů představitelé různých kultur prchají, v táboře antiislamistů přibývají. Není divu, zpitomnělá a překorektní státní média totiž přehlížejí, že muslimské znásilňovací gangy napadají i dcery křesťanů, buddhistů, hinduistů či sikhů. Téměř všem kulturám slibují islamisté stejné zacházení jako našim ateistům a tak není divu, že Češi náhle zjišťují, že se i s těmi Romy a s mnoha jinými přistěhovalci-nemuslimy dá vlastně vyjít poměrně dobře.

Jediná skupina která systematicky odmítá respektovat evropské zákony a podřídit své chování společnosti jsou muslimové. Jenže oni se odmítají podřídit jakékoli společnosti kromě islámské, všechny jsou podle nich zkažené a lidé v nich si zaslouží smrt nebo alespoň násilnou konverzi. Ne že by snad v jiných náboženstvích taková přikázání nebyla, ale nikdo je nedodržuje tak fanaticky jako právě muslimové.

Už dnes jsou při tom přímo uprostřed protiislámských hnutí i bývalí muslimové ze všech koutů světa a snad všech islámských diktatur. Pokud se nad tím zamyslíte, tak to znamená, že tak zvaní multikulturalisté budou možná za nedlouho bránit jen pozice islámu, zatímco lidé z ostatních kultur budou klidně vytvářet jednu společnost tak, jak to kdysi bylo ideálem multikulturalismu.

To by byla půvabná historická ironie!
Žádné komentáře:

Okomentovat